Skip to main content

POLIKLINIKA RUŽOMBEROK s.r.o. – Vám ponúka na prenájom prémiové zdravotnícke a administratívne priestory v projekte POLIKLINIKA ROZANKA v Ružomberku na ulici Zarevúca 3/A.

PRIESTORY: V projekte POLIKLINIKA ROZANKA ponúkame viacero rôzne veľkých priestorov. Priestory sú skolaudované a nachádzajú sa prevažne na 2.NP budovy.

DISPOZÍCIA: Priestory sú presvetlené, vybavené veľkoformátovými oknami, klimatizované a aj prirodzene vetrateľné. Pridanou hodnotu sú vysoké stropy, ktoré celé zdravotnícke a administratívne priestory povýšili na vyššiu úroveň. V prípade potreby je možné priestory prispôsobiť požiadavkám nájomcu.

PARKOVANIE: Možnosť parkovania je priamo pred budovou polikliniky ROZANKA na vlastnom parkovisku, ktoré ponúka až 63 parkovacích miest.

LOKALITA: Strategická poloha priestorov ponúka jeho všestranné využitie a lepšiu dostupnosť. Vďaka polohe priamo na frekventovanej Zarevúcej ulici a tiež nákupným centrom v bezprostrednej blízkosti je tu vysoká fluktuácia potencionálnych pacientov či zákazníkov. Projekt Polikliniky ROZANKA ponúka výborné napojenie a rýchlu dostupnosť do všetkých častí Ružomberku.

O PROJEKTE: Mix špecializovaných pracovísk a moderné ambulancie.

V moderných priestoroch nájdu nájomcovia a pacienti kvalitné vybavenie zodpovedajúce štandardom modernej zdravotnej starostlivosti. V poliklinike nájdu pacienti aj veľmi kvalitný mix špecializovaných pracovísk. Nová poliklinika tak umožňuje zlepšenie dostupnosti zdravotnej starostlivosti v Ružomberku. Pacientom sa poskytuje len ambulantná starostlivosť, ktorá tak doplní sieť zdravotníckych zariadení v meste. Poliklinika ROZANKA poskytuje komplexný servis pre pacientov, v podobe rozmanitej ponuky lekárov, lekárskych vyšetrení a lekárne a to všetko pod jednou strechou. Cieľom je, aby pacient získal čo najviac na jednom mieste a nemusel sa zbytočne presúvať na iné vyšetrenia.

Pre viac informácií prosím kontaktujte:

Ing. Viktor Földes – konateľ

+421 907 758 046